Dorzuć się do puszki WOŚP

Hit 5 kolejki MLF dla GS AKS!

Marcin Boczoń MareckaLigaFutsalu

 9 marca 2016    18:19Piąta seria spotkań była z całą pewnością najciekawszą z dotychczas rozegranych. Każde spotkanie dostarczyło sporej dawki emocji i trzymało w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego.
Oczy wszystkich sympatyków MLF zwrócone były na bezpośredni pojedynek In Plusu Marki z GS AKS. Wszyscy, którzy spodziewali się kapitalnego widowiska nie mogli czuć się zawiedzeni. Księgowi prowadzili do przerwy 4:1, ale ostatecznie ulegli drużynie z Zabrodzia 4:6. Obydwa zespoły dały z siebie wszystko dzięki czemu mogliśmy oglądać najlepszy mecz w tegorocznej edycji. W innych sobotnich pojedynkach także nie brakowało emocji. W starciu na dole tabeli lepsi okazali się gracze Tulewo, którzy pokonując 8:5 Mareckie Asy zainkasowali pierwsze punkty w swoim debiutanckim starcie w MLF. Ciężkie warunki postawili natomiast swoim rywalom zawodnicy TB. Będący faworytem All Stars Kati Kominki długo nie mógł bowiem w pełni udokumentować swojej przewagi. Zwycięstwo 9:6 jest w dużej mierze zasługą Rafała Radomskiego, który w najtrudniejszym momencie wziął cały ciężar gry na siebie. Lekkiej przeprawy nie mieli również zawodnicy Niespodzianki, którzy zmierzyli się z piątką Kanonierów. Brak zmian w ekipie fanów Arsena Wengera i spółki nie pozwolił jednak na powalczenie o komplet punktów. Szansa na pewno była ogromna bo Niespodzianka zagrała najsłabszy mecz w tym roku, ale sam Marcin Groda nie dał rady przeciwstawić się aktualnemu mistrzowi Mareckiej Ligi Futsalu. Ostatecznie, głównie za sprawą Pawła Gołaszewskiego, zwycięstwo odniosła drużyna Marcina Boczonia. Wynik 8:4 udowadnia jednak, że tym razem lider MLF musiał się napocić żeby zachować pozycję lidera.

Na czele tabeli nadal znajduje się Niespodzianka, która dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu wyprzedza GS AKS. Podium uzupełnia In Plus, który ma do rozegrania zaległy mecz z All Stars Kati Kominki. Klasyfikacji strzelców wciąż przewodzi Piotr Wojda z Niespodzianki, który jest na najlepszej drodze by zostać na prowadzeniu już do końca.

Galeria

zdjecie: 85267
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry