Zapraszamy na trening w siłowaniu na rękę! 19.03.2016 r. SP nr 1 w Markach g. 17:00.

START:    19 marca 2016

Tomasz Paciorek SP1 UMMarki StowarzyszenieMPS

 13 marca 2016    09:33

Szanowni Państwo,

zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zapraszamy serdecznie na trening w siłowaniu na rękę przed zaplanowanymi na 4 czerwca 2016 r. zawodami MARKI ARMWRESTLING CUP 2016

Trening odbędzie się 19 marca 2016 r. (sobota) o godz. 17:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Okólnej 14 w Markach.

Trening poprowadzą profesjonalni zawodnicy: Konrad Jaworowski, Mariusz Podgórski i Jan Żółciński. Na spotkaniu dowiemy się, jak właściwie przygotować się do zawodów oraz poznamy zasady ich przeprowadzenia.

Przy stole do siłowania na rękę każdy z nas będzie mógł sprawdzić swoje możliwości. Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w treningu i kibicowania.

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA".

Galeria

zdjecie: 85328
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry