Wydarzenie artystyczne w MOK w ramach projektu WAYOUT pt." Droga wyjścia" autorstwa TOMASZA SOINA.

MOK Marki MOK

 15 marca 2016    13:13

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprasza w niedzielę 20.III. 2016 o godz. 16.00 na wydarzenie artystyczne w ramach projektu WAYOUT autorstwa TOMASZA SOINA pt.: "DROGA WYJŚCIA"

Wstęp wolny.

Podczas tego wydarzenia zaprezentowane zostaną grafiki, album muzyczny oraz performance łączący elementy koncertu i przedstawienia. Spektakl będzie nawiązaniem do Drogi Krzyżowej z perspektywy zwykłego człowieka. Droga ta wiedzie przez doświadczenia, z którymi każdy styka się w swoim życiu i które nieobce były również Jezusowi: strach, ciężar, odrzucenie, zdrada. Jego ostatecznym celem było jednak coś o wiele bardziej pozytywnego, dlatego przedstawiona droga jest "drogą wyjścia". Muzyka kontynuuje podstawowe założenie i przedstawia przesłanie w postaci słów i dźwięku, a show rozszerza projekt na większą skalę uzupełniając go o elementy wizualizacji i elementów teatralnych.

Wstęp wolny.

TOMASZ SOIN
Zaraz po ukończeniu studiów na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej postanowił, że dźwięk i obraz będą tym, na czym chciałby budować swoją pracę twórczą. Zajmuję się produkcją muzyki, grafiką i sztuką. Jego głównym celem jest tworzenie projektu WAYOUT, który rozwija we współpracy z innymi artystami od 2013 roku.

oficjalna strona artysty: http://www.soin.pl/

Serdecznie zapraszamy!!!

Galeria

zdjecie: 85427
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry