15 marca 2016    17:51

 

1 procent dla Fundacji Otwarte Serce


 

Fundacja Otwarte Serce zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na działalność wychowawczą i edukacyjną Fundacji.


Fundacja Otwarte Serce wspiera dzieci, młodzież oraz ich rodziny. Promuje wartości, prowadzi profilaktykę, wychowuje. Stworzyliśmy w Markach placówkę socjoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat. Przy Fundacji działa Centrum Rozwoju Osoby, gdzie młodzież uczy się muzyki, m.in. od 4 lat prężnie rozwija się zespół rockowy Open Heart. Z inicjatywy młodzieży i przy jej aktywnym udziale zorganizowaliśmy festiwal muzyczny - Festiwal Młodych MARKI.FM, który stał się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Marek. Organizujemy wyjazdowe spotkania i warsztaty. W zeszłym roku były to XXVIII Międzynarodowe Spotkanie Młodych w Dębowcu i warsztaty muzyczne w Poznaniu. W Centrum prowadzone są również zajęcia w profesjonalnym studio fotograficznym i wystawy prac uczestników, a w placówce Fundacji zajęcia plastyczne i teatralne.


Od 2014 roku Fundacja prowadzi Centrum Integracji Społecznej dla młodych od 18 do 30 roku życia. Pomagamy wejść w życie dorosłe, przygotowujemy przez kursy, szkolenia i praktyki zawodowe, pomagamy znaleźć pracę. Za udział w warsztatach młodzi otrzymują wynagrodzenie.


W imieniu wszystkich naszych podopiecznych zapraszamy do wsparcia działań Fundacji przez przekazanie 1% podatku. Na stronie Fundacji www.otwarteserce.pl można dowiedzieć się o nas więcej oraz skorzystać z bezpłatnego programu do rozliczania podatku.


Fundacja Otwarte Serce


KRS: 0000319522


 

 

 

Galeria

zdjecie: 85439

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry