Niespodzianka Marki o krok od obrony mistrzostwa MLF!

Marcin Boczoń MareckaLigaFutsalu

 16 marca 2016    08:40

W minioną sobotę rozegrana została przedostatnia kolejka Mareckiej Ligi Futsalu. W hicie tej serii spotkań Niespodzianka Marki pokonała GS AKS 4:2. Dzięki temu zwycięstwu zespół Radosława Styczyńskiego został samotnym liderem i od obrony mistrzostwa dzieli go już tylko wygrana w ostatniej kolejce z In Plusem. Bohaterem pojedynku z drużyną z Zabrodzia okrzyknięto Mateusza Baja, który dwoił się i troił żeby Niespodzianka dowiozła prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego. Bramkarz wciąż aktualnego mistrza MLF imponuje formą w każdym kolejnym spotkaniu co w dużej mierze przekłada się na świetne wyniki całego zespołu z Marek.

W pozostałych meczach obyło się bez niespodzianek. Osłabieni Kanonierzy okazali się lepsi od Mareckich Asów pokonując ich 7:0. Drużyna Kamila Błońskiego miała olbrzymią szansę na zdobycie pierwszych punktów w tegorocznej edycji, ale piątka fanów Arsenalu Londyn zdołała wytrzymać kondycyjnie całe spotkanie i odnieść w pełni zasłużone zwycięstwo. Problemów ze zgarnięciem kompletu punktów nie mieli również gracze In Plusu, którzy rozgromili TB aż 12:4. Łatwego zadania nie mieli natomiast podopieczni Krzysztofa Króla. Jego All Stars wygrał w prawdzie z Tulewo, ale wynik 7:5 udowadnia, że debiutanci w MLF postawili gwiazdom trudne warunki do gry. Na prowadzeniu umocniła się Niespodzianka, tuż za jej plecami jest GS AKS a podium uzupełnia In Plus. W klasyfikacji strzelców nadal na pierwszej pozycji znajduje się napastnik Niespodzianki Piotr Wojda. 19 marca rozegrana zostanie ostatnia ligowa kolejka. o 18:30 Niespodzianka podejmować będzie In Plus. Pojedynek ten rozstrzygnie losy tegorocznego mistrzostwa. Tuż po jego zakończeniu nastąpi wręczenie pucharów, statuetek oraz medali.

Galeria

zdjecie: 85462

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry