Wspieraj pierwszy zespół Marcovii i zdobywaj nagrody!

Marcin Boczoń Marcovia

 23 marca 2016    15:48

Drodzy kibice i młodzi zawodnicy naszej Akademii zachęcamy Was do wspierania pierwszej drużyny Marcovii w rundzie wiosennej. Dzięki obecności na meczach rozgrywanych na naszym stadionie staniecie przed szansą zdobycia ciekawych nagród. Jak stać się posiadaczem jednej z nich? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.

Na najbliższym meczu Marcovii z Vulcanem Wólka Mlądzka (25 marca godz. 16:00) każdy kibic oraz zawodnik młodzieżowych drużyn naszego klubu dostanie specjalną kartę kibica. Na jej odwrocie znajdziecie siedem miejsc, które wypełnią stemple uzyskane za obecność na meczu. Jeżeli myślicie, że nagrody zdobędą tylko i wyłącznie osoby, które zgarną cały komplet pieczątek to jesteście w błędzie. Wspierając nasz zespół będziesz miał szansę wygrać także jeżeli w Twojej karcie kibica znajdą się co najmniej 4 stemple! W tym przypadku zdany będziesz jednak tylko i wyłącznie na szczęśliwy los. Spośród tych, którzy nie dal rady być na każdym domowym spotkaniu Marcovii, ale byli obecni na wspomnianych czterech meczach wylosujemy 3 nagrody!

Zawodnicy naszej Akademii będą walczyć natomiast nie tylko o nagrody indywidualne, ale także o specjalne nagrody zespołowe! Na koniec rundy zsumujemy Wasze zespołowe obecności a drużyna, która procentowo pojawi się na największej liczbie spotkań otrzyma ciekawą "niespodziankę". Zapewniamy, że warto walczyć o to co dla was przygotowaliśmy.

Podsumowując:

- Na meczu z Vulcanem Wólka Mlądzka (25.03.2016 godz. 16:00) każdy kibic oraz zawodnik Akademii otrzyma specjalną kartę kibica, na której będzie zbierał pieczątki

- Jeżeli ktoś nie pojawi się w piątek na meczu to kartę będzie mógł odebrać u kierownika klubu lub u każdego trenera naszej Akademii

- Każdy kto uzbiera 7 pieczątek otrzyma nagrodę gwarantowaną

- Dodatkowo spośród osób, które uzbierają wszystkie stemple wylosujemy 3 nagrody specjalne

- Spośród osób, którym nie uda się być na każdym meczu, ale uda im się uzbierać co najmniej 4 pieczątki wylosujemy kolejne 3 nagrody dodatkowe

- Zawodnicy Akademii walczą o nagrody w kategoriach indywidualnych oraz zespołowych

- Dla kategorii indywidualnej zasady są takie same jak dla wszystkich kibiców

- W kategorii zespołowej zawodnicy powalczą o interesującą nagrodę "niespodziankę". Wygra drużyna, która procentowo pojawi się na największej liczbie spotkań.

Galeria

zdjecie: 85890
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry