Motocyklowa kamizelka Rajdu Monte Cassino dla Prezydenta RP.

START:    9 kwietnia 2016

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 1 kwietnia 2016    12:52Szanowni Państwo,

w imieniu Organizatorów, tj. Narodowego Sanktuarium w Ossowie zapraszamy bardzo serdecznie w dniu 9 kwietnia 2016 r. (sobota) o godz. 10:30 na uroczyste odsłonięcie pomnika św. pamięci Władysława Stasiaka (zginął w katastrofie smoleńskiej) w "dolinie 96 dębów"


Do Ossowa Organizator zaprosił również członków i sympatyków Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" oraz uczestników Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Monte Cassino, który zaplanowany jest w dniach 12-23 maja 2016 r. Na uroczystość przybędzie także Prezydent Polski -Pan Andrzej Duda. Prezydent ma w planach spotkanie się z przedstawicielami Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" oraz z motocyklistami udającymi się na Rajd.


W trakcie uroczystości delegacja członków Stowarzyszenia "MPS" oraz delegacja motocyklistów przekaże Panu Prezydentowi kamizelkę motocyklisty, uczestnika Rajdu z naszywką "Prezydent RP Andrzej Duda". Kamizelkę ufundował producent oraz Stowarzyszenie "MPS". Kamizelka obecnie jest jeszcze w trakcie produkcji i będzie gotowa w połowie przyszłego tygodnia. (W załączeniu pierwowzór kamizelki i koszulki oraz naszywki).


W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie do Ossowa w dn. 9 kwietnia 2016 r. o godz. 10:30.


Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Monte Cassino  www.rajdmontecassino.pl


 Organizatorem Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Monte Cassino jest Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA". Galeria

zdjecie: 86076
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry