Zawodniczka z Marek doceniona!

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 1 kwietnia 2016    16:34

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Wołomińskiego decyzją Zarządu specjalną nagrodą pieniężną w wysokości 1000 zł uhonorowana została Marta Bańkowska - zawodniczka mareckiego UKS Struga. Gratulacje!

A oto osiągnięcia Marty: junior/senior - Warcaby 100 polowe (junior): I m-ce MP, II m-ce w warcabach błyskawicznych, I m-ce MP warcaby aktywne, I m-ce drużynowe MP. Warcaby klasyczne (junior): I m-ce MP turniej główny, I m-ce w warcabach błyskawicznych, I m-ce w warcabach aktywnych, III m-ce w drużynowych MP. Senior: III m-ce Drużynowych MP turniej główny, III m-ce Drużynowych MP turniej błyskawiczny. Występy międzynarodowe: X m-ce w Młodzieżowych MŚ junior do 16 lat - turniej główny; II m-ce w MŚ w warcabach tureckich.

Piękne osiągnięcia. Życzymy dalszych sukcesów zarówno na arenie krajowej, jak i tej międzynarodowej.

Galeria

zdjecie: 86099
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry