EKOkonkurs dla dzieci

START:    29 kwietnia 2016

Paweł Pniewski UMMarki

 3 kwietnia 2016    13:15

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych (zarówno publicznych jak i niepublicznych), którzy uczęszczają do placówek zlokalizowanych na terenie miasta Marki do udziału w konkursie plastycznym pn. "EKOdziałanie - segregowanie!".

Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych: a) uczniowie klas I-III szkół podstawowych, b) uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych.

Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie tablicy edukacyjnej do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Markach w myśl hasła "EKOdziałanie - segregowanie!". W młodszej kategorii wiekowej uczniowie mają za zadanie wykonanie obrazka, natomiast starsi uczniowie - komiksu bądź historyjki, na papierze lub brystolu w formacie A3, wykonanego dowolną techniką (np. rysunek, kolaż, wyklejanka). Prace przestrzenne nie będą brane pod uwagę.

Spośród uczestników w każdej kategorii wiekowej zostaną wyłonieni laureaci, którzy za zdobycie I, II i III miejsca otrzymają dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe - tablety i aparaty fotograficzne. Dodatkowo, jednej szkole w każdej kategorii wiekowej za wypromowanie zwycięzcy, przyznana zostanie nagroda rzeczowa - projektor multimedialny.

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym muszą zostać dostarczone, najpóźniej do dnia 29 kwietnia 2016 roku do godz. 14:00 do Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej UM Marki (pokój A4).

Konkurs "EKOdziałanie - segregowanie!" dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 8.600,00 zł.

Regulamin

Galeria

zdjecie: 86133
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry