Marcovia wciąż niepokonana w rundzie wiosennej!

Marcin Boczoń Marcovia

 5 kwietnia 2016    15:35

W minioną niedzielę Marcovia po bardzo ciężkim meczu pokonała na wyjeździe rezerwy Legionovii Legionowo 2:1. W składzie naszych rywali znalazło się kilku zawodników występujących na co dzień w 2 lidze. Tym razem na listę strzelców wpisali się Dawid Sawicki (na zdjęciu) i Tomasz Buczek. Wszyscy nasi zawodnicy włożyli wiele sił w odniesienie trzeciego wiosennego zwycięstwa z rzędu. Widać, że podopieczni Konrada Kucharczyka solidnie przepracowali zimowy okres przygotowawczy. Wszystkich nas niezmiernie cieszy zwycięska passa Marcovii. Pamiętajmy jednak, że przed naszą drużyną jeszcze sporo ciężkich przepraw. Najbliższa czeka już w sobotę gdy do Marek zawita Grom Warszawa. Nikogo już chyba nie trzeba zachęcać do przyjścia na Wspólną 12. Spotkanie z Gromem rozpocznie się o 12:00.Legionovia II Legionowo - Marcovia Marki 1:2 (0:0)

Bramki: Dawid Sawicki, Tomasz Buczek
Żółte kartki: Łukasz Żółtański, Tomasz Buczek

Skład Marcovii:
Łukasz Bestry - Kacper Pękała, Dariusz Piwowarek, Radosław Mędrzycki, Mariusz Rogalski - Piotr Bielecki (Tomasz Buczek), Łukasz Żółtański, Michał Ochman, Adrian Rowicki (Tomasz Marciniak), Arkadiusz Kublik - Dawid Sawicki

Trener: Konrad Kucharczyk

Galeria

zdjecie: 86153

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry