Wygrajmy siłownię plenerową na Zieleńcu

Mikołaj Szczepanowski

 6 kwietnia 2016    07:23

Szanowni Państwo, Od dziś rusza konkurs pod nazwą "NESTLE PORUSZA POLSKĘ". To ogólnopolski projekt, w którym mieszkańcy poprzez głosowanie internetowe będą mogli wygrać siłownię plenerową składająca się z 9 urządzeń. Marki przystąpiły do konkursu zgłaszając docelową lokalizację siłowni na Placu Zgody na Zieleńcu (działka u zbiegu ul. Głównej i Wiśniowej w Markach). Jak głosować? Wystarczy od dziś zalogować się na stronie http://www.nestleporusza.pl/ i oddać swój głos. I tak codziennie aż do 30.06.2016 r. Szanowni Mieszkańcy Marek, już niejednokrotnie udowodniliście, iż Państwa wytrwałość, zaangażowanie i determinacja przynoszą wymierne efekty w konkursowych zmaganiach. Głosowanie na siłownie plenerową na Zieleńcu może być kolejną szansą na pozyskanie sprzętu, który będzie służył nie tylko mieszkańcom Zieleńca, ale nam wszystkim. Jeszcze raz zachęcam do głosowania.

Z wyrazami szacunku, Zenon Skibiński Radny Miasta Marki

Galeria

zdjecie: 86160
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry