Kamizelka motocyklisty dla Prezydenta RP gotowa!

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 8 kwietnia 2016    10:12

Szanowni Państwo, 

zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" wraz z producentem ufundowali Prezydentowi RP -Panu Andrzejowi Dudzie pamiątkową kamizelką motocyklisty -uczestnika Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Monte Cassino. Kamizelka zostanie przekazana 9.04.2016 r. (sobota) o godz. 10.30 w Ossowie podczas uroczystości odsłonięcia popiersia tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej Władysława Stasiaka. Więcej informacji nt uroczystości kliknij TUTAJ

Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Monte Cassino jest zaplanowany w dniach 12-23 maja 2016 r. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej Rajdu

 www.rajdmontecassino.pl

 Oficjalny model kamizelki uczestnika Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Monte Cassino. Na zdjęciu jeden z organizatorów rajdu -Dariusz Chmielewski.

Galeria

zdjecie: 86322
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry