Koncert PIOSENKI WŁOSKIEJ p.t. "Ciao, ciao Italia" w wykonaniu MATTEO MAZZUCCA

MOK Marki MOK

 8 kwietnia 2016    13:45

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprasza w niedzielę 17.04.2016, godz. 17:00 na  KONCERT PIOSENKI WŁOSKIEJ p.t. "Ciao, ciao Italia" Wystąpi:  MATTEO MAZZUCCA

 

Podczas koncertu "Ciao,ciao Italia" usłyszymy autorskie interpretacje najsłynniejszych szlagierów piosenki włoskiej, m.in. "Azzurro" i "Via con me" autorstwa Paolo Conte, "Soli" wokalisty Adriano Celentano, "L'italiano" Toto Cutuno, "Nel blu dipinto di blu (Volare)" Domenico Modugno jak również piosenki włoskie równie piękne lecz dotąd nieznane publiczności w Polsce. MATTEO MAZZUCCA Włoski wokalista takich kierunków muzycznych oraz technik śpiewu jak Soul i Pop. Uczestnik Masterclass, aktualnie uczy się u Grega Enriquez - vocal coach najważniejszych gwiazd amerykańskich, takich jak Celine Dion, Britney Spears, Courtney Love. Certyfikowany nauczyciel metody "Speech Level Singing", gry na fortepianie uczy się   na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Uczy śpiewu w Warszawie w Cantare Studio. Występuje solo i z zespołem m.in. w Telewizji Polskiej oraz telewizji Al-Jazeera. Autor spektaklu muzycznego "Mambo Italiano", który spotyka się z ogromnym zainteresowaniem i sympatią zarówno ze strony słuchaczy jak i krytyków. Wystąpił na scenie "Strefy Kibica" przed 80.000 publicznością (Euro 2012)  uczestniczył w Wielokulturowym Warszawskim Street Party (2012) Laureat: Prestiżowego dowód uznania za swoje koncerty muzyki włoskiej od Polskiej Akademii Nauk (Warszawa 2012) Oficjalna strona artysty:  http://www.matteomazzucca.com/ Więcej o koncercie: http://www.mokmarki.pl/2015-2016/2016-04-17--ciao-ciao-italia-koncert-w-wykonaniu-matteo-mozzucca Serdecznie zapraszamy!!! [gallery columns="4" orderby="post_date"]  

Galeria

zdjecie: 86348
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry