WARSZTATY KOMIKSU Z CZAROWNICĄ IRENKĄ

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 11 kwietnia 2016    14:17

BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA MARKI ZAPRASZA

20 kwietnia 2016 ( środa) godz. 10.00  na WARSZTATY KOMIKSU Z CZAROWNICĄ IRENKĄ które poprowadzi: AGNIESZKA ŻELEWSKA Autorka komiksu "Czarownica Irenka" publikowanego w dwutygodniku dla dzieci "Świerszczyk" dla dzieci z klas 1-3 i przedszkolaków

W PROGRAMIE

Rozmowa na temat komiksu i historyjek obrazkowych - przykłady komiksów dla dzieci. Dwutygodnik "Świerszczyk" dla dzieci (historia czasopisma i obecny kształt), stała rubryka komiksowa - historyjka obrazkowa o Czarownicy Irence. Inne historyjki obrazkowe autorki - publikowane w podręcznikach - pies Kokos, Superkasia, historyjka z Wesołym Ryjkiem, Papuga Sylaba. Autorka razem z dziećmi tworzy postacie bohaterów komiksu i przykładowe scenariusze (potrzebna tablica lub sztalugi z deską do przypięcia arkuszy papieru). Dzieci rysują  swoją historyjkę obrazkową z wybranym bohaterem wg własnego scenariusza.

Galeria

zdjecie: 86426
fot. 2
fot. 3
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry