Marki - najpiękniej rozświetlone miasto na Mazowszu

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 13 kwietnia 2016    20:42 

Nasze miasto Marki wygrało etap regionalny w plebiscycie na najpiękniej rozświetlone polskie miasto "Świeć się z Energą". 7 kwietnia w mareckim ratuszu odbyło się wręczenie nagród w konkursie przez przedstawicieli firmy Energa - organizatora konkursu. Zwycięstwo było możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców w głosowanie.

Nagroda konkursowa - sprzęt AGD o wartości ponad 10 tys. złotych został przekazany trzem podmiotom prowadzącym zajęcia dla dzieci i młodzieży na terenie Marek, w tym naszej Fundacji Otwarte Serce. Nagrody trafiły także do Fundacji Pomocna Ręka oraz Świetlicy Środowiskowej CHATA.

Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia pani Ewa Motyczyńska przybliżyła zebranym działalność nagrodzonych placówek i zapewniła, że nagroda w postaci sprzętu AGD trafi w dobre ręce i będzie wykorzystywana na rzecz mareckich dzieci i młodzieży. Przedstawiciele naszej Fundacji oraz innych nagrodzonych organizacji pozarządowych serdecznie podziękowali mieszkańcom za udział w głosowaniu oraz władzom miasta za przekazanie cennego sprzętu.

Galeria

zdjecie: 86502
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry