Z cyklu "Niedziela z mamą, niedziela z tatą" spektakl "Wiosenna historia".

MOK Marki MOK

 20 kwietnia 2016    17:53

Marecki Ośrodek Kultury, 24.04.2016-niedziela-godzina 15:00

        Z cyklu "NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ" zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat, na SPEKTAKL pt. "WIOSENNA HISTORIA". Wystąpią artyści Grupy Teatralnej "PRO SCENIUM". Wstęp wolny. Obowiązuje zmiana obuwia.

Podczas spektaklu dzieci poznają miłych i sympatycznych bohaterów, z którymi przeżyją moc zabawnych perypetii. Kiedy wiosna przychodzi, kiedy wszystko się rodzi, na pewnym podwórku kurka Złotopiórka zniosła cztery jajka. A jajka jak to jajka, poczuły, że są mądrzejsze od kury i zapragnęły wyruszyć w świat, aby jak najszybciej dowiedzieć się, co one właściwie na nim robią. Wyruszyły w cztery świata strony, spotkały na swojej drodze ciekawych bohaterów i wróciły do domu zupełnie odmienione.

Serdecznie zapraszamy!!!

Galeria

zdjecie: 86794
fot. 2
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry