Projekt uchwały w sprawie negocjacji z Warszawą na temat I strefy zaopiniowany pozytywnie

Paweł Pniewski UMMarki RadaMiastaMarki

 20 kwietnia 2016    17:59

Komisja Budżetowo-Gospodarcza Rady Miasta Marki pozytywnie zaopiniowała, przedstawiony przez burmistrza Jacka Orycha, projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Miasta Marki do współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa w celu wypracowania funkcjonalnego rozwiązania komunikacyjnego obejmującego Gminę Miasto Marki 1 strefą biletową. Przyjęcie uchwały planowane jest podczas sesji Rady Miasta Marki 26 kwietnia.

Projekt uchwały: http://bip.marki.pl/pl/bip/px_druk.223.27.sesja.pdf

Audycja na temat I strefy biletowej w Markach w Radiu FAMA: http://radiofama.com.pl/content/miasto-marki-walczy-o-do%C5%82%C4%85czenie-do-pierwszej-strefy-biletowej

Galeria

zdjecie: 86801
fot. 1
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry