O mareckich pomnikach historii w Radio FaMa

Bogusława Sieroszewska StowarzyszenieMPS

 20 kwietnia 2016    18:56


Szanowni Państwo,


18 kwietnia br. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. O naszych mareckich pomnikach historii w audycji w Radio FAMA Wołomin 94,7 FM w Wołominie opowiadają członkowie Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" -Zbigniew Paciorek i Tomasz Paciorek. Zapraszamy do wysłuchania audycji. kliknij tutaj

        Foto: Radio FaMa
Galeria

zdjecie: 86809
fot. 2
zdjecie

Bogusława Sieroszewska

Wiceprezes Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego z dyplomami Cambridge. Zajmuje się nauczaniem języka angielskiego w Markach i Warszawie, również przez skype'a!

Pasja - najnowsza historia Polski: Żołnierze Niezłomni Powstania Antykomunistycznego, Sierpień'80, marecka historia angielskich Braci Briggsów, fabrykantów i dobrodziejów Marek, opisana osobiście w Roczniku Mareckim tom II.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry