"Kotki" i "Żabki" wśród książek

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 26 kwietnia 2016    15:14

Rozbudzenie zainteresowania czytelniczego  ale także kształtowanie poczucia szacunku dla książki było tematem dzisiejszego spotkania. "Kotki" i "Żabki" ( 2-3 latki), najmłodsza grupa z Niepublicznego Przedszkola "Wesoła Lokomotywa" dowiedziała się czym jest biblioteka i jak należy się w niej zachowywać. Pani bibliotekarka pokazała gdzie są książeczki dla najmłodszych, ale także dla dorosłych czytelników. Rozmawialiśmy  o prezentowanych książeczkach dla dzieci, o ich wyglądzie (cienka-gruba, duża-mała, kolorowa) a także jak wykorzystać  zakładkę do książki, którą dzieci samodzielnie wykonały.  "Rymowanki  rozbawianki"  Agnieszki Nożyńskiej  oraz wierszyk "Weronika ma chomika" Wiesława Drabika bardzo się maluchom spodobały. Na zakończenie obejrzeliśmy film "Reksiowa wiosna".

 

Galeria

zdjecie: 87012
fot. 1
fot. 2
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry