VI Mistrzostwa Szkół Podstawowych w warcabach o Puchar Burmistrza Radzymina

Michał Suchecki UKSStruga

 26 kwietnia 2016    23:27

Uczniowie SP3 i SP5 w Markach wzięli udział w VI Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w warcabach klasycznych o Puchar Burmistrza Radzymina.

Zawody odbyły się w piątek 22 kwietnia w Zespole Szkół w Słupnie. Konkurencja była ogromna: w mistrzostwach w dwóch kategoriach wiekowych (kl. 0-III i IV-VI) wzięły udział drużyny z 14 szkół - ogółem 116 zawodników.

W obydwu kategoriach triumfowali zawodnicy UKS Struga, reprezentujący okoliczne szkoły. Wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie szkół mareckich. Oto najlepsi:
Kategoria klas 0-III:
drużynowo:
1. SP5 Marki
2. SP1 Słupno
3. SP38 Warszawa
4. SP3 Marki
5. SP Nadma

indywidualnie:
1. Bartosz Mazurowski (SP1 Słupno)
2. Piotr Piotrowski (SP1 Słupno)
3. Daniel Gachewicz (SP5 Marki)
4. Natalia Waś (SP Nadma)
5. Julia Chalaba (SP5 Marki)

Kategoria klas IV-VI:
drużynowo:
1. SP1 Słupno
2. SP5 Marki
3. SP Nadma
4. SP3 Marki
5. SP 2 Radzymin

indywidualnie:
1. Kacper Waś (SP Nadma)
2. Jakub Broma (SP5 Marki)
3. Jeremi Młynarczuk (SP1 Słupno)
4. Natalia Palesa (SP1 Słupno)
5. Klaudia Adamczyk (SP Wiązowna)

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się w podniosłej atmosferze. Mistrzów dekorował Pan Burmistrz Krzysztof Chociński i Dyrektor ZS w Słupnie Pani Elżbieta Bielec. Zwycięzcy indywidualni otrzymali wspaniałe puchary i dyplomy, mistrzowskie drużyny udekorowane zostały medalami, do najlepszych szkół trafiły okazałe puchary i dyplomy, a wszystkie szkoły biorące udział w zawodach dostały pamiątkowe statuetki. Każdy zawodnik wrócił z nagrodą rzeczową w postaci kolorowego piórnika z nadrukiem nazwy imprezy.

Gratulujemy zwycięzcom, a organizatorom dziękujemy za udaną imprezę.

Elżbieta Suchecka

Galeria

zdjecie: 87054

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry