Biesiada z polską kuchnią w Pustelniku!

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 27 kwietnia 2016    10:47Szanowni Państwo,

w niedzielne popołudnie 24.04.2016 r. Marek Szczepanowski -właściciel "Karczmy u Bociana" w Pustelniku wraz z synem Mikołajem Szczepanowskim oraz gronem Przyjaciół zorganizowali biesiadę z polską kuchnią. Jak na biesiadę przystało było jadło, śpiew, tańce i ... muzyka. Wprost z gorącej, wojskowej kuchni polowej goście mogli skosztować wybornego rosołu ugotowanego na bazie polskiej wołowiny. Była też wojskowa czarna kawa. Kiedy zaś słońce chyliło się ku zachodowi zapłonęło ognisko, przy którym można było się ogrzać i upiec (także wojskowe) kiełbaski. Co bardziej wytrwali ruszyli w tany.


Dziękujemy wszystkim tym, którzy włączyli się w organizację tej imprezy. Uwaga, wkrótce następna biesiada.
A tym czasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z zabawy.

Galeria

zdjecie: 87059
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry