Uroczyste poświęcenie motocykli i rowerów u św. Izydora.

START:    8 maja 2016

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 28 kwietnia 2016    12:15

 


Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Monte Cassino, tj. Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" oraz Przyjaciół zapraszamy serdecznie mieszkańców na Mszę św. w intencji wszystkich uczestników Rajdu Monte Cassino, która odbędzie się w kościele parafii św. Izydora w Markach 8 maja br. o godz. 12:00.


Po Mszy św. nastąpi uroczyste poświęcenie motocykli, skuterów i rowerów. Będzie to swego rodzaju "rozpoczęcie sezonu" motocyklowego i rowerowego oraz możliwość spotkania się z uczestnikami Rajdu. Zgromadzone wokół kościoła pojazdy poświęci sam ks. Proboszcz -Kazimierz Sztajerwald jadąc jako pasażer na jednym z motocykli.


Uroczysty start Rajdu nastąpi 12 maja br. o godz. 9:30 sprzed pomnika Bitwy o Monte Cassino z Ogrodu Krasińskich w Warszawie.


Zapraszamy serdecznie.


Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Rajdu Monte Cassino.


www.rajdmontecassino.plGaleria

zdjecie: 87108
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 11
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry