Mistrzostwa Świata w Markach

Michał Suchecki UKSStruga

 16 maja 2009    15:56

Mistrzostwa Świata w warcabach do lat 23 Marki

Były już w naszym mieście warcabowe mistrzostwa powiatowe, wojewódzkie, ogólnopolskie... Teraz kolej na imprezę ogólnoświatową. I rzeczywiście doczekaliśmy się: 16 maja od rana przybywają do Hotelu Mistral mistrzowie poszczególnych krajów, by wziąć udział w Mistrzostwach Świata Dziewcząt i Chłopców do lat 23 w warcabach klasycznych.

Organizacją zawodów zajmuje się Uczniowski Klub Sportowy STRUGA, wspierany przez Światową Federację Warcabową i Polski Związek Warcabowy. Głównym sponsorem jest Urząd Miasta Marki. Mistrzostwa składają się z trzech części: w niedzielę 17.05 zawodnicy rozgrywają Mistrzostwa Świata do lat 23 w warcabach aktywnych. Impreza odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatu Wołomińskiego i jest finansowana przez Starostwo. Od poniedziałku do soboty 23.05 będzie trwał turniej główny w hotelu Mistral w Markach, a w niedzielę 24.05 zawodnicy przystąpią do Mistrzostw w warcabach błyskawicznych. Ostatniego dnia warcabistów gości Kancelaria Podatkowa Skłodowscy w Markach, a sponsorem mistrzostw w tzw. Blitza jest Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze.

Wszelkie informacje na temat Mistrzostw i ich przebiegu można znaleźć na specjalnie na tę imprezę utworzonej stronie internetowej www.ms.uksstruga.pl. Zapraszamy

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry