Z cyklu "Niedziela z mamą, niedziela z tatą" spektakl pt. "Bajka o leniwym królu".

MOK Marki MOK

 4 maja 2016    16:38

Marecki Ośrodek Kultury, 8.05.2016-niedziela-godzina 15:00

        Z cyklu "NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ" zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat, na SPEKTAKL pt. "BAJKA O LENIWYM KRÓLU"  Wystąpią artyści AGENCJI ARTYSTYCZNEJ "Dur-Moll"

Wstęp wolny. Obowiązuje zmiana obuwia.

  A oto kilka słów o bajce: Leniwy Król, który wszystko wykonuje za pomocą czarów gubi klucz od błękitnej szafy, gdzie przechowuje księgę z zaklęciami. Klucz odnajduje Smutna Królowa, na którą czarownica rzuciła urok. Los Królowej może odmienić jedynie ktoś, kto zechce się z nią szczerze zaprzyjaźnić... Jeśli chcecie dowiedzieć się jak zakończyły się przygody Leniwego Króla i czy na buzi Smutnej Królowej pojawił się uśmiech serdecznie zapraszamy! Oficjalna strona Agencji Artystycznej "Dur-Moll": http://durmoll.pl/ Zapraszamy!!!

Galeria

zdjecie: 87303
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry