Wygrajmy nowy plac zabaw dla Marek

START:    30 czerwca 2016

Paweł Pniewski UMMarki

 5 maja 2016    09:29

5 maja rusza kolejna edycja konkursu "Podwórko Nivea". Do wygrania jest 40 nowoczesnych placów zabaw.

Marki, jako potencjalną lokalizację nowego placu zabaw, wskazały niezagospodarowaną działkę u zbiegu ulic Okólnej i Promiennej. Głosowanie w konkursie rozpocznie się już 5 maja i potrwa do końca czerwca. W lokalizacjach, na które zostanie oddanych najwięcej głosów powstaną place zabaw. To, czy jeden z placów zostanie ufundowany w Markach, zależy od zaangażowania mieszkańców.

Zgodnie z regulaminem konkursu (dostępnym na stronie http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016) od 5 maja do 2 czerwca 2016r. do godziny 23:59:59  odbędzie się pierwsza tura głosowania internautów za pośrednictwem strony http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016, w której wyłonionych zostanie dwadzieścia lokalizacji. W dniach 3-30 czerwca 2016 r. trwać będzie druga tura głosowania mająca na celu wyłonienie kolejnych dwudziestu zwycięskich lokalizacji.

Codzienne każdy mieszkaniec będzie miał możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę!

Organizatorem konkursu jest GPD Agency Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Okrężnej 36, 02-916 Warszawa.

W ubiegłym roku, dzięki zaangażowaniu mieszkańców Marki wyklikały plac zabaw przy ulicy Sportowej. W tym roku możemy wygrać kolejny!

STRONA INTERNETOWA KONKURSU

Galeria

zdjecie: 87336
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry