11 maja br. uroczystości w Zielonce z okazji 72. rocznicy bitwy pod Monte Cassino.

START:    11 maja 2016

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 6 maja 2016    21:26


Szanowni Państwo,
o uroczystych obchodach 11.05.2016 r.w Zielonce z okazji 72. rocznicy zwycięskiej bitwy pod Monte Cassino oraz o uczestnictwie członków Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Warszawa - Monte Cassino organizowanego przez nasze Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA", a także o pomyśle bezpośredniej transmisji na telebimie z uroczystości z Włoch 18 maja br. w "Lesie żołnierzy Andersa" w Zielonce opowiada na antenie Radio FAMA Wołomin 94,7 FM organizator wydarzenia -Pan Krzysztof Łebkowski.


Zapraszamy do wysłuchania audycji. Kliknij tutajGaleria

zdjecie: 87383
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry