Konkurs "Marki w Zieleni"

START:    10 czerwca 2016

Paweł Pniewski UMMarki RadaMiastaMarki

 9 maja 2016    11:08

Burmistrz Miasta Marki oraz Rada Miasta Marki zapraszają do udziału w konkursie "Marki w Zieleni" na najładniejszy ogród oraz balkon.

Aby wziąć udział w konkursie "Marki w zieleni" należy do dnia 10 czerwca 2016 r. zgłosić swoją posesję lub balkon w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (pokój A4), osobiście lub e-mailem (srodowisko@marki.pl), przesyłając formularz zgłoszeniowy (do pobrania w pdf wraz z regulaminem poniżej).

Komisja Konkursowa będzie odwiedzała zgłoszone posesje w dniach od 20 czerwca do 24 czerwca 2016 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 15 lipca br., a wręczenie nagród odbędzie się na jesiennej Sesji Rady Miasta Marki.

Za zajęcie I, II i III miejsca w każdej z kategorii zostaną przyznane nagrody w postaci kart podarunkowych o różnej wartości oraz wręczone pamiątkowe dyplomy. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz książki związane z tematyką organizowanego konkursu.

Regulamin konkursu "Marki w zieleni"

Formularz zgłoszeniowy do konkursu

Galeria

zdjecie: 87464
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry