Zaproszenie na wernisaż wystawy Beaty Sasinowskiej pt. "ENERGIA-PASJA-INSPIRACJA"

MOK Marki MOK

 9 maja 2016    13:39

Galeria Mareckiego Ośrodka Kultury  zaprasza podczas NOCY MUZEÓW w sobotę 14.V.2016 o godz. 18.00 na otwarcie wystawy Beaty Sasinowskiej  pt. "PASJA, ENERGIA, INSPIRACJA" obrazy w technice powertex, olejne, filcowane szale

    NOC MUZEÓW program: http://www.mokmarki.pl/2015-2016/2016-05-14-noc-muzeow-w-mareckim-osrodku-kultury    BEATA SASINOWSKA

"Bez pasji nie ma energii, bez energii nie ma nic..." Słowa Donalda Trumpa trafnie ujmują to co dla mnie najważniejsze w życiu: "żyć ciekawie i pięknie".

Jestem z zawodu pedagogiem, z zamiłowania artystką. Od 11 lat mieszkam w Markach, odnalazłam tu pełne uroku leśne zakątki i poznałam wielu ludzi o pięknych sercach. Moje miejsce na ziemi...czas rozwoju moich pasji wyrażanych w sztuce, sporcie, tańcu, ogrodzie i poezji...

Pasje... pozwalają żyć pełnią życia, dają poczucie spełnienia i szczęścia. Połączone z energią dają siłę i odwagę do zdobywania nowych szczytów i pokonywania życiowych przeszkód. Pasje są jak dotyk anioła, odkrywają to, co w nas najpiękniejsze, zmieniają rzeczywistość, dają spokój duszy. Są balsamem na złe chwile, pokazują piękno w codzienności, pielęgnują marzenia.

Żyjąc z pasją można być inspiracją dla innych...

Poprzez sztukę lubię pokazywać, że zawsze, bez względu na okoliczności można żyć pięknie. Szczęście to nie idealne okoliczności, ale stan umysłu.

Artystyczną ścieżkę rozpoczęłam w pracowni malarstwa Bogusi Ołowskiej w DK Zacisze w Warszawie, inne artystyczne drogi odkryłam dzięki moim przyjaciółkom artystkom Asi Jaworskiej-Nizioł i Reni Majewskiej.

Brałam udział w wystawach w Łazienkach Królewskich, pałacu w Nieborowie w domach kultury. W 2014 roku swpje prace zaprezentowałam na wystawie pt.  ANIELSKA SZTUKA w Domu Kultury Zacisze.

Również w moim domu organizowałam spotkania ze sztuką np. GALERIA NA PŁOCIE, ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE pamiętając, że jest to świetna okazja do działań o charakterze charytatywnym.

Zapraszamy!!!

Galeria

zdjecie: 87505
fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry