Poświęcenie jednośladów u św. Izydora. Fotorelacja.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 9 maja 2016    14:26

Szanowni Państwo,

w dniu 8.05.2016 r. w kościele parafii św. Izydora w Markach odbyło się poświęcenie motorów i rowerów, którymi poruszają się nasi mieszkańcy. Na uroczystość przybyli również motocykliści, którzy już 12 maja br. wyruszą na Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Warszawa - Monte Cassino. Szczegóły na stronie www.rajdmontecassino.pl

Niedzielna uroczystość nie byłaby możliwa bez ludzi dobrej woli, którym z tego miejsca chcieliśmy podziękować. Przede wszystkim dziękujemy za tak liczne przybycie wszystkim cyklistom, a szczególnie tym, którzy do naszego miasta przyjechali z odległych miast Polski, pokonując trasę nawet 300 km w jedną stronę. Dziękujemy ks. proboszczowi Kazimierzowi Sztajerwaldowi oraz wikariuszom: ks. Marcinowi oraz ks. Łukaszowi za koncelebrę i błogosławieństwo.

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim tym, którzy wspomagają nas w organizacji naszego Rajdu, a są to:

PGNiG Termika, Orlen Polska, TOYOTA MARKI, Astaldi Astaldim PBDIM, Autostrada Mazowiecka, Transport Towarowy SZABŁOWSKI, OZAMET, ZEC Wołomin, WARDEX, TVP INFO, "W sieci historii".

Dziękujemy również za wsparcie finansowe Rajdu Pani Lenie Wiśniewskiej - wdowie po Śp. Marianie Wiśniewskim, uczestniku walk o Monte Cassino, a także Panu Romanowi Woźniakowi - Pełnomocnikowi PiS w Markach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Organizatorem Rajdu jest Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA".

Krótkie videorelacje z poświęcenia pojazdów można obejrzeć klikając tutajRelacja Tuby Marek

Galeria

zdjecie: 87511
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31
fot. 32
fot. 33
fot. 34
fot. 35
fot. 36
fot. 37
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry