ULICA MOICH MARZEŃ - FINAŁ KONKURSU

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 12 maja 2016    16:55

32  uczniów mareckich szkół podstawowych i gimnazjów wzięło udział w IX edycji konkursu "Mareckie ulice i uliczki" organizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta Marki  i Zespół Samokształceniowy Nauczycieli Bibliotekarzy. W tegorocznej  edycji pt. "Ulica moich marzeń" młodzi wizjonerzy przelali na papier swoje wyobrażenia Marek w roku 2050. W jury konkursu zasiedli: dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wołominie Pani Joanna Hołubicka, przewodnicząca komisji  Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miasta Marki  Pani Agnieszka Lużyńska i naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta Marki Pani Emilia Oleksiak.  Jurorzy zdecydowali, że :

w kategorii uczniów klasy IV-VI szkół podstawowych najlepsze prace plastyczne wykonali:

I miejsce - Natalia Kulik (Szkoła Podstawowa nr 3 kl. IVd)

II miejsce - Stanisław Margas (Szkoła Podstawowa nr 5 kl. Vb)

Sebastian Ferenc ( Szkoła Podstawowa nr 2 kl.Vb)

III miejsce - Karolina Zawadka (Szkoła Podstawowa nr 2 kl. VIa)

Wyróżnienia: Basia Morawska (Szkoła Podstawowa nr 2 kl. Va)

Małgorzata Mańkowska (Szkoła Podstawowa nr 3 kl. VIc)

W kategorii uczniów gimnazjum :

I miejsce - Lena Sobolewska  (Gimnazjum nr 1 kl. Id)

II miejsce  - Barbara Krawiecka (Gimnazjum nr 2 kl. IIa)

III miejsce - Monika Pham-Truong

Nagrody książkowe i dyplomy wręczył zwycięzcom i wszystkim uczestnikom Burmistrz Miasta Marki Pan Jacek Orych. O planach rewitalizacji zabytkowych budynków naszego miasta - czyli o  rozbieżnościach między rzeczywistością a marzeniami - opowiadał uczniom  Pan Tomasz Jakóbczak z Wydziału Planowania i Rozwoju Urzędu Miasta Marki. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pracy przy konkursie, a jego efekty - barwne, zaskakujące, pomysłowe prace uczniów można oglądać w  bibliotecznej "galeryjce".

 

Galeria

zdjecie: 87642
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry