II marecka Noc Muzeów

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 17 maja 2016    13:52

W  sobotnią Noc Muzeów Biblioteka Publiczna m. Marki przygotowała dla mieszkańców wiele atrakcji. Jedną z nich był teatrzyk kukiełkowy "Maluszek" ,  zgromadził wielu młodych ( i nie tylko) widzów oraz teatrzyk cieni w wykonaniu naszych pań bibliotekarek. Jak widać na zdjęciach malowanie palcami oraz zdobienie masek teatralnych cieszyło się nie mniejszym zainteresowaniem. Z nocy tej skorzystali też 'dłużnicy' , którzy mieli  możliwość zwrócenia zaległych książek do godz. 23.00. W tym wyjątkowym dniu nie pobieraliśmy kar za przetrzymane książki. Dziękujemy "dłużnikom" za uregulowanie zaległości. Pamiątką z sobotniego wieczoru jest "łapkowe" drzewo wykonane bardzo spontanicznie przez naszych najmłodszych gości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z II Mareckiej Nocy Muzeów.

 

Galeria

zdjecie: 88028
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry