Udany występ w Hiszpanii

Michał Suchecki UKSStruga

 26 maja 2016    00:38

Bardzo dobrze zaprezentowała się zawodniczka UKS Struga Marta Bańkowska w zawodach w warcabach 100-polowych rozegranych w hiszpańskim Salou w dniach 15-23.05.2016. Turniej zaliczany jest do Pucharu Świata toteż zgromadził niezwykle silną obsadę - do rywalizacji przystąpiło aż 16 Arcymistrzów i 5 Arcymistrzyń Międzynarodowych. Na tle tak znamienitej konkurencji znakomicie wypadła nasza Mistrzyni Polski Juniorek do lat 16 zajmując 65 miejsce w stawce 138 zawodników. Warto nadmienić, że był to debiut Marty w tak poważnej imprezie.Ogromny sukces osiągnęła obecnie najlepsza polska warcabistka Natalia Sadowska (Mazovia Mińsk Mazowiecki) - nasza Arcymistrzyni okazała się najlepsza w klasyfikacji kobiet (17 miejsce w klasyfikacji ogólnej). W turnieju zwyciężył 9-krotny Mistrz Świata Alexander Georgiev z Rosji.

Galeria

zdjecie: 88328

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry