Konkurs "Decydujesz, Pomagamy"

START:    7 czerwca 2016

Paweł Pniewski

 27 maja 2016    15:18

Projekt "Marki Walking" zgłoszony przez Fundację Rodzinna Przestrzeń zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu "Decydujesz, pomagamy". Projekt zakłada prowadzenie zajęć nordic walking przez instruktora fitness dla seniorów w trzech lokalizacjach na terenie Marek.

Zwycięzcy zostaną wybrani w głosowaniu, które odbędzie się w sklepach Tesco w dniach 11 maja - 7 czerwca. Za każde zakupy klient otrzyma żeton uprawniający do głosowania na wybrany projekt. Na marecki projekt głosować można w sklepach w Markach, Radzyminie i Wołominie. Żeton można otrzymać przy kasie. Poproście o niego kasjera.

Więcej informacji o konkursie

Galeria

zdjecie: 88349
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry