Dzień Dziecka w MOK z cyklu "Niedziela z mamą, niedziela z tatą".

MOK Marki MOK

 1 czerwca 2016    15:10

Zespół Mareckiego Ośrodka Kultury Wszystkim Dzieciom życzy wspaniałego dnia spędzonego z najbliższymi, beztroski i uśmiechu, radości i słońca, miłości i kolorowych marzeń; jak również wspaniałej zabawy z Nami

5 czerwca (niedziela) o godz. 15.00

   z cyklu "NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ"  zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat, na ZABAWY, KONKURSY I ANIMACJE z okazji DNIA DZIECKA

W ten wyjątkowy dzień spotkamy się z artystami AGENCJI ARTYSTYCZNEJ "Dur-Moll"

Wstęp wolny. Obowiązuje zmiana obuwia.

MILE WIDZIANE PRZEBRANIA I FANTAZYJNE KOSTIUMY!

Oficjalna strona Agencji Artystycznej "Dur-Moll": http://durmoll.pl/ Zapraszamy!!! [gallery columns="4" orderby="post_date"]    

Galeria

zdjecie: 88466
fot. 2
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry