O motocyklowym Rajdzie Monte Cassino i przygotowaniach do kolejnego zlotu usłyszycie Państwo w radiu FaMa.

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 2 czerwca 2016    11:28

Szanowni Państwo,

22 maja 2016 r. zakończył się I Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Warszawa - Monte Cassino zorganizowany przez Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA". O jego przebiegu oraz o przygotowaniach do kolejnego Rajdu w 2017 r. opowiadają na antenie Radia FaMa Wołomin 94.7 FM uczestnicy Rajdu, mieszkańcy Marek: Dariusz Chmielewski -komandor Rajdu (na zdjęciu z prawej) i Krzysztof Banaś -organizator Rajdu (na zdjęciu z lewej).


Zapraszamy do wysłuchania audycji. Kliknij tutaj


Więcej informacji na temat Rajdu na stronie www.rajdmontecassino.plFoto: Radio FaMa

Galeria

zdjecie: 88482
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry