Zawody w siłowaniu na rękę i festyn z okazji Dnia Dziecka w Markach już 4 czerwca br. Zapraszamy!

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 2 czerwca 2016    13:19

Szanowni Państwo

Stowarzyszenie "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" zaprasza bardzo serdecznie na II Amatorskie Zawody w Markach w Siłowaniu na Rękę "MARKI ARMWRESTLING CUP 2016" oraz na festyn z okazji Dnia Dziecka. Zawody i festyn rozpoczną się 4 06.2016 r. (sobota) od godz. 10:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Okólnej 14 w Markach. O imprezie opowiedzą organizatorzy: Dariusz Chmielewski i Konrad Jaworowski. Kliknij tutaj


Audycja nagrana w Radio FaMa Wałomin 94.7 FM


Impreza z okazji Dnia dziecka organizowana jest przez Radę Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Markach, zaś patronat honorowy nad zawodami w siłowaniu na rękę objął burmistrz Marek -Pan Jacek Orych


Zapraszamy!


Na zdjęciu Konrad Jaworowski (z lewej), Darek Chmielewski (z prawej). Foto: Radio FaMa.

Galeria

zdjecie: 88490
fot. 1
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry