Michał Cessanis w MOK. Spotkanie autorskie, prelekcja, slajdy, promocja książki.

MOK Marki MOK

 3 czerwca 2016    15:05

Marecki Ośrodek Kultury im. T. Lużyńskiego zaprasza 9 czerwca (czwartek) godz. 16.00 na spotkanie z cyklu PODRÓŻE BEZ BILETU - prelekcja, pokaz slajdów MICHAŁA CESSANISA - dziennikarza, autora reportaży w magazynie National Geographic Traveler pt. "Opowieści z pięciu stron świata - droga do Machu Picchu".

Po prelekcji promocja książki pt. "Cessanis na walizkach. Opowieści z pięciu stron świata" (do nabycia w znakomitej, promocyjnej cenie 30 zł) oraz spotkanie członków Klubu Seniora przy herbatce i ciasteczkach. Wstęp wolny. MICHAŁ CESSANIS Dziennikarz, autor reportaży w magazynie "National Geographic Traveler" i redaktor naczelny portalu NaWalizkach.com.pl   Podczas swoich podróży odwiedził prawie wszystkie kontynenty. Do zdobycia została mu Antarktyda. Uwielbia Azję, zwłaszcza Chiny, do których wyrusza, by dobrze zjeść i podszlifować chiński. Ekspert podróżniczy w programie Pytanie na śniadanie w TVP2, oraz w kanałach informacyjnych Polsat News i TVP Info. Kilka refleksji na temat książki: W Książce "Cessanis na walizkach. Opowieści z pięciu stron świata" jest trochę o francuskiej kuchni, trochę o kotach, o genderowej figurce z Cypru sprzed tysięcy lat i o chińskich smokach. Poznacie historię żółwia giganta z Wietnamu; pewien pucybut z Izmiru podpowie, jakie buty powinien nosić prawdziwy mężczyzna, dowiecie się, jak zapakować prezent po japońsku, na której z australijskich plaż spotkacie kangury albo gdzie w Hanoi zjeść najlepszą zupę pho. Jestem przekonany, że spodobają się Wam te historie i że skorzystacie ze sprawdzonych przeze mnie rad. Być może książka pomoże Wam w wyborze kierunku podróży, zmotywuje i nie będziecie już dłużej odkładać planów. Każda podróż, jak mówią Chińczycy: "rozpoczyna się przecież od pierwszego kroku". Wszyscy travelerzy, podróżnicy, miłośnicy, fani tylko podczas spotkania będzie można kupić książkę podróżniczą Michała Cessanisa pt "Cessanis na walizkach. Opowieści z pięciu stron świata" (wydanieNational Geographic) w znakomitej, promocyjnej cenie 30 zł, jak również zdobyć autograf i porozmawiać z autorem. Oficjalne strony MICHAŁA CESSANISA: http://www.cessanis.com http://www.facebook.com/michalcessanisnawalizkach
Zapraszamy!!!
[gallery columns="4" orderby="post_date"]

Galeria

zdjecie: 88509
fot. 1
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry