Marcovia wygrała dwa kolejne mecze i pnie się w górę tabeli

Marcin Boczoń Marcovia

 8 czerwca 2016    18:51

Marcovia wciąż ambitnie walczy o prawo gry w barażach. Mimo, że niewiele zależy już od naszych zawodników to wszyscy podopieczni Konrada Kucharczyka wierzą, że na koniec sezonu to oni zajmą drugie miejsce w tabeli. I po kolejnych zwycięstwach z Borem Regut i Bobrem Tłuszcz są ku temu zasadne podstawy.

Nasz zespół nadal rewelacyjnie spisuje się we wciąż trwającej rundzie wiosennej. Tydzień temu Marcovia pokonała na własnym stadionie Bór Regut 6:4. I choć wynik na to nie do końca wskazuje to przewaga zawodników Konrada Kucharczyka nie podlegała dyskusji. Moment rozluźnienia nastąpił wprawdzie w drugiej połowie, ale wpływ na to miało wiele czynników. Na dodatek dwie bramki straciliśmy w momencie gdy na boisku było zaledwie 10 graczy z Marek, którzy musieli radzić sobie bez kontuzjowanego Łukasza Żółtańskiego. Ostatecznie "Żółtego", któremu życzymy wiele, wiele zdrowia zastąpił narzekający na uraz kostki Piotr Bielecki. Na szczęście Marcovii udało się dowieźć w pełni zasłużone zwycięstwo do końca spotkania.

Marcovia Marki - Bór Regut 6:4
Bramki: Rafał Melon 16 i 26, Arkadiusz Kublik 18, Dawid Sawicki 22, Adrian Rowicki 45 (rzut karny), Tomasz Buczek 69 - Dominik Gątkowski, Ernest Trzeciak, Tomasz Grzesiński, Łukasz Sokół

Żółta kartka:
Żółtański
Sędziował: Michał Grocki
Widzów: 90

Marcovia: 
Krasiewicz (46 Opęchowski) - Żółtański (82 Bielecki), Piwowarek, Ochman, Pękała - Kublik (55 Dałek), Rowicki, Strąpoć, Buczek - Sawicki, Melon (60 S. Mogielnicki)
Bór: Olszański - Bronisz, Wojciechowski, Zawada, Wójcik, Wyrzyk (80 Bąk), Zalewski, Trzeciak, Sokół, Gątkowski (75 Poleszuk), Grzesiński


W minioną sobotę Marcovia rozgromiła z kolei Bóbr Tłuszcz aż 5:1. Nasi zawodnicy pokazali kolejny raz swoją dużą siłę rażenia. Jedyne czego można żałować to tego, że tak wiele punktów zostało straconych w rundzie jesiennej. Teraz przed Marcovią kolejne ważne spotkanie z Józefovią Józefów, które zostanie rozegrane w sobotę 11 czerwca o godz. 11:00 na stadionie w Józefowie.

Bóbr Tłuszcz - Marcovia Marki 1:5
Bramki: Sebastian Lewandowski 52 - Arkadiusz Kublik, Dawid Sawicki, Tobiasz Strąpoć, Tomasz Buczek, samobójcza
  

Żółte kartki: Kozłowski, K. Rakowski, A. Matejak - Sawicki, Buczek
Czerwone kartki: Dobrzeniecki (32, za zagranie ręką), Mariak (65, za niesportowe zachowanie)
Sędziował: Karol Wójcik
Widzów: 120

Bóbr:
Zalewski ? Rychta (75 D. Rakowski), Szreiber, Mariak, Gajewski ? Kozłowski (60 I. Rakowski), Dobrzeniecki, Zasadziński ? K. Rakowski (70 Bula), A. Matejak, Krasnodębski (46 Lewandowski)
Marcovia: Krasiewicz - Pękała, Piwowarek, Mędrzycki, Bielecki - Świniarski (70 Mogielnicki), Rowicki (75 Dałek), Strąpoć, Ochman, Kublik (46 Melon) - Sawicki (55 Buczek)

Galeria

zdjecie: 88751

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry