Tyle poczekasz na zielone światło w Markach po wciśnięciu tzw. "żółtego przycisku"

Arkadiusz Werelich PowiatWołomiński

 9 czerwca 2016    14:20

Drążąc temat prawidłowego funkcjonowania tzw. "żółtych przycisków" przy przejściach dla pieszych w Markach, które zlokalizowane są wzdłuż DK8 - otrzymałem z GDDKiA dodatkowe dane w uzupełnieniu do pisma skierowanego pod koniec kwietnia tego roku.

Dane dotyczą kilku przejść dla pieszych i ukazują bardzo ciekawe i dokładne informacje na temat liczby mieszkańców, którzy użyli tzw. "żółtego przycisku" w poszczególnych lokalizacjach, jak również czasu oczekiwania na zielone światło dla pieszych po jego wciśnięciu. Co prawda wyniki nie zaskakują, ponieważ najdłuższy czas oczekiwania wyraźnie wypada w godzinach szczytu, a najkrótszy w godzinach nocnych, ale już sama liczba mieszkańców korzystających z przycisku wydaje się być nieco zaskakująca - duża...

Więcej przeczytacie na: WERELICH.NET

Galeria

zdjecie: 88781
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry