AP Marcovia Marki zaprasza na piknik rodzinny - "Zakończenie sezonu 2015/2016"

START:    18 czerwca 2016

Marcin Boczoń Marcovia

 14 czerwca 2016    15:25

Akademia Piłkarska Marcovia Marki serdecznie zaprasza na piknik rodzinny, który połączony będzie z oficjalnym zakończeniem sezonu 2015/2016.
Spotykamy się w najbliższą sobotę 18 czerwca na stadionie Marcovii przy ul. Wspólnej 12. O godz. 11:00 swój ostatni mecz w sezonie rozegrają nasi seniorzy, którzy walczą o prawo gry w barażach o 4 ligę! Tuż po zakończeniu meczu nastąpi oficjalne rozpoczęcie wielkiego, rodzinnego pikniku. W programie wiele atrakcji m.in. darmowa wata cukrowa, darmowe lody, dmuchańce, trampoliny, malowanie twarzy, gry i zabawy dla przedszkolaków, kucyki oraz spotkanie z gwiazdami siatkówki - Dorotą Świeniewicz i Pawłem Zagumnym!
O 17:00 rozpocznie się mecz, w którym zobaczymy byłych zawodników naszego klubu, trenerów oraz sympatyków Marcovii. Więcej informacji na poniższym plakacie.

Galeria

zdjecie: 89008

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry