Wesele u Briggsów i Mareckie Wianki. Zapraszamy 26.06.2016 r. (niedziela) od godz. 16:00.

START:    26 czerwca 2016

Tomasz Paciorek UMMarki StowarzyszenieMPS

 15 czerwca 2016    11:25


  Szanowni Państwo!


W imieniu organizatorów, tj. Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA", "Mareckiej Wspólnoty Samorządowej" przy współorganizacji z Urzędem Miasta Marki zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w dniu 26.06.2016 r. (niedziela) do Pałacyku Briggsów na:


"Wesele u Briggsów" połączone z zabawą taneczną na świeżym powietrzu, biesiadą, grą w krokieta w parku miejskim oraz puszczaniem wianków na rzece Długiej.


Program:


16:00 Przedstawienie teatralne nawiązujące do XIX i XX wiecznej historii naszego miasta, przygotowane przez aktorów amatorów ze Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA".

17:00 Rozpoczęcie biesiady oraz zabawy tanecznej przy muzyce na żywo. Do tańca zagra zespół "The Music Machine" pod kierownictwem Jana Rosłona.

18:00 Nauka gry w krokieta - tradycyjnej angielskiej gry. Park miejski.

20:00 Puszczanie wianków na rzece Długiej.

22:00 Zakończenie. 

Galeria

zdjecie: 89029
fot. 1
fot. 3
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry