Marcovia nie dała żadnych szans Józefovii Józefów! Czas na ŁKS Łochów!

Marcin Boczoń Marcovia

 15 czerwca 2016    17:18

W minioną sobotę Marcovia pokonała na wyjeździe Józefovię Józefów aż 4:0. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Radosław Mędrzycki a po jednym trafieniu zanotowali Rafał Melon i Tomasz Buczek. Teraz przed naszymi zawodnikami ostatni ligowy pojedynek z ŁKS-em Łochów. Marcovia wciąż ma realne szanse żeby powalczyć w barażach o IV ligę.  

Chyba niewiele osób wierzyło, że podopieczni Konrada Kucharczyka zdołają odbić się od dna po rundzie jesiennej. Wiosną widzimy jednak zupełnie inny zespół, który w każdym kolejnym meczu udowadnia jak wielki potencjał w nim drzemie. Czyja to zasługa, że Marcovia przeszła tak wielką metamorfozę? Dla każdego kto uważnie śledzi losy naszej drużyny odpowiedź jest bardzo prosta. To Konrad Kucharczyk tchnął w swoich zawodników nowego ducha. Nasz szkoleniowiec zbudował nie tylko znakomity zespół, ale co najważniejsze fantastyczną atmosferę w jego wnętrzu. Wielu zawodników na nowo uwierzyło we własne możliwości. A o odbudowane morale po słabo wyglądającej rundzie jesiennej nie było wcale łatwo. Konrad Kucharczyk perfekcyjnie przygotował jednak swoich podopiecznych do rundy wiosennej czego efekty możemy oglądać w każdym kolejnym, wiosennym spotkaniu. Nasi zawodnicy prezentują wysoką formę dzięki solidnie i uczciwie przepracowanej zimie. W ich poczynaniach widać olbrzymią zawziętość, wolę walki i niesamowitą chęć zwycięstwa. Nic więc dziwnego, że zdaniem wielu postronnych osób to Marcovia najbardziej zasłużyła na to żeby zagrać w barażach o IV ligę. Niestety nie wszystko jest już zależne od piłkarzy Konrada Kucharczyka. Oprócz zwycięstwa z Łochowem muszą bowiem zostać spełnione aż trzy inne warunki - swoich spotkań nie mogą wygrać rezerwy Legionovii, Promnik Łaskarzew i Dąb Wieliszew. Czy tym razem szczęście nam dopisze i po wielu trudach uda się znaleźć na wymarzonej drugiej pozycji? My w to wierzymy, wierzy trener Kucharczyk i wierzą nasi zawodnicy, którzy w sobotę potrzebują wsparcia ze strony kibiców. Z tego względu apelujemy o jak największą frekwencję na meczu z ŁKS-em Łochów. Doping na pewno pomoże Marcovii nie tylko wygrać sobotni pojedynek, ale także znaleźć się ostatecznie na drugiej pozycji w tabeli. Wspierajmy swój lokalny klub!

Józefovia Józefów - Marcovia Marki 0:4
Bramki: Radosław Mędrzycki 14 i 90, Rafał Melon 29, Tomasz Buczek 90

Żółte kartki: Poszalski, Wróblewski, Czapkowski - Melon, Strąpoć, Buczek
Sędziował:
Piotr Marcinkowski
Widzów: 70

Józefovia:
Sędek - Wróblewski, Orowiecki, Rosłonek (6 Ostrzyżek), Domański (46 Bakuła) - Trzepałka, Czapkowski, Poszalski, Napieraj (41 Trzaskowski), Wojda (90 Przybysz) - Wargocki
Marcovia: Krasiewicz - Pekała, Mędrzycki, Piwowarek, Bielecki - Świniarski (90 Dałek), Strąpoć (86 Marciniak), Rowicki, Ochman, Kublik (60 Buczek) - Melon (80 Mogielnicki)

Galeria

zdjecie: 89099
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry