Video zaproszenie na "Wesele u Briggsów i Mareckie Wianki".

Tomasz Paciorek UMMarki StowarzyszenieMPS

 16 czerwca 2016    21:12Szanowni Państwo,
zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do zapoznania się z video zaproszeniem KLIKNIJ TUTAJ na Mareckie Wianki 2016, które odbędą się 26.06.2016 r. (niedziela) w Pałacyku Briggsów. Rozpoczynamy przedstawieniem teatralnym pt.: "Wesele u Briggsów" o godz. 16:00. Zachęcamy również Państwa do przybycia do Pałacyku Briggsów w strojach z epoki przełomu XIX i XX w. W ten sposób jeszcze bardziej ubogacimy to wydarzenie. A zatem do zobaczenia 26.06.2016 r.
Zapraszamy!


Video przygotował: Jerzy Michalak. Montaż wykonał: Przemysław Melka.


Zdjęcia: Internet.


Dziękujemy!


Program wydarzenia kliknij tutaj

Galeria

zdjecie: 89107
fot. 1
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry