17 czerwca 2016    13:45

  Od czerwca br. Fundacja realizuje nowy projekt współfinansowany ze  środków Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. W okresie roku szkolnego wsparcie pozwoli na poszerzenie oferty o zajęcia graficzne, fotograficzne, muzyczne. Dofinansowane zostaną zajęcia stanowiące podstawę naszej codziennej pracy z młodzieżą, czyli socjoterapia. W czasie wakacji młodzież zainteresowana rozwijaniem pasji muzycznych weźmie udział w dwóch edycjach warsztatów, stanowiących przygotowanie do organizacji Festiwalu Młodych MARKI.FM. Ważnym elementem projektu są również inicjatywy w ramach akcji "Młodzi dla Marek". Akcja przewiduje cykl spotkań prowadzonych od września br., m.in. koncerty i wystawy naszych prac. O szczegółach będziemy informować na stronie Fundacji i naszym profilu na facebooku: www.facebook.com/fos.marki W projekcie weźmie udział 20 osób, w wieku 15-24 lata, mieszkańców gminy Marki. Uczestnikami będą podopieczni Młodzieżowego Klubu Socjoterapeutycznego "Otwarte Serce" oraz Centrum Integracji Społecznej w Markach. Projekt będzie trwał do końca 2016 roku.

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry