Wakacje tuż tuż...

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 22 czerwca 2016    13:42

Tuż, tuż przed wakacjami gościły u nas po raz pierwszy "Sowy" i "Słoneczka" z Niepublicznego Przedszkola  "Kajtuś  czarodziej". Dzieci miały możliwość  przejścia się miedzy regałami, zapoznania się z literaturą dla najmłodszych, ale także zwiedzić  Wypożyczalnię dla Dorosłych,.  Ilość książek i regałów zrobiła na dzieciach ogromne wrażenie. Maluchy zapoznały się też z zasadami korzystania z naszej placówki oraz dowiedziały się,  jak stać się jej czytelnikiem.  Nie obyło się też bez głośnego czytania. Książeczka  "Franklin i noc pod namiotem" była  inspiracją do rozmowy o wakacjach. Pani bibliotekarka zaprezentowała też dzieciom książeczki o regionach Polski, m. in.  "Najciekawsze miejsca w Polsce", "Mój pierwszy Atlas Polski",  "ABC regionów Polski". Na zakończenie obejrzeliśmy film pt. "Bolek i Lolek na wakacjach". Tradycyjnie, nie obyło się bez zajęć plastycznych , zapraszamy do obejrzenia naszych letnich ogródków wykonanych przez najmłodszych przedszkolaków.

 

Galeria

zdjecie: 89226
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry