Pierścionek z diamentami i szafirem w torcie na

START:    26 czerwca 2016

Tomasz Paciorek StowarzyszenieMPS

 23 czerwca 2016    18:02

Szanowni Państwo,

jedną z atrakcji przedstawienia pt.: "Wesele u Briggsów", które zostanie zaprezentowane Państwu w dniu 26.06.2016 r. przez aktorów amatorów ze Stowarzyszenia "MARKI-PUSTELNIK-STRUGA" podczas Mareckich Wianków, będzie pierścionek z diamentami i szafirem? Pierścionek wcześniej zostanie ukryty właśnie w torcie weselnym. Szczęśliwy znalazca będzie, zgodnie z angielską tradycją, mógł zatrzymać go dla siebie... ale o szczegółach tej historii opowiedzą sami aktorzy.

Zapraszamy do wysłuchania audycji na ten temat kliknij tutaj i jednocześnie zapraszamy na Mareckie Wianki w dniu 26.06.2016 r. (niedziela) do Pałacyku Briggsów w Markach. Rozpoczynamy przedstawieniem teatralnym o godz. 16:00. Program Mareckich wianków kliknij tutaj

Audycja nagrana w Radiu FaMa Wołomin 94.7 FM.

Na zdjęciu od lewej: Bogusława Sieroszewska - Flora Briggs, Zbigniew Paciorek - John Briggs, Danuta Stefaniak - organizatorka.

Foto: Radio FaMa

Galeria

zdjecie: 89242
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
zdjecie

Tomasz Paciorek

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w zakresie ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie. Pracownik w administracji państwowej.

Pasjonat lokalnej historii, autor licznych opracowań na temat Marek, członek Stowarzyszenia Marki-Pustelnik-Struga. Od 2010 r. radny miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry