VIII edycja Kursu "BEZPIECZNA KOBIETA"

Piotr Wysocki UKSSanchin

 5 lipca 2016    07:43

W miesiącach kwiecień, maj i czerwiec 2016 r. odbyła się VIII edycja Bezpłatnego Kursu Samoobrony dla kobiet "Bezpieczna Kobieta". Organizatorem zajęć był Uczniowski Klub Sportowy "SANCHIN". Treningi odbywały się w sali UKS przy ul. Pomnikowej 2A w Markach i były połączone z zajęciami edukacyjnymi dla dzieci uczestniczek kursu. W trakcie kursu przerobiono podstawowe techniki samoobrony oraz ciosy i kopnięcia. Dużą uwagę przywiązywano do pracy na tarczach i w sprzęcie umożliwiającym zadawanie ciosów z dużą siłą bez obawy "uszkodzenia" partnera. Po blisko 3 miesiącach zmagań w dniu 24 czerwca 2016 r. w trakcie uroczystego zakończenia Prezes Klubu Pani Monika Wysocka wręczyła uczestniczkom certyfikaty ukończenia kursu. O intensywności zajęć niech świadczy fakt, że w trakcie trwania aktywności przez salę treningową przewinęły się 42 kobiety a certyfikat otrzymało tylko 28 z nich... Za rok następna edycja...ZAPRASZAMY!

            Kurs był współfinansowany przez Urząd Miasta Marki w ramach realizacji projektu "Bezpłatny Kurs Samoobrony dla kobiet "Bezpieczna Kobieta" wraz z zajęciami edukacyjnymi dla dzieci uczestniczek kursu".

Sekretarz UKS "SANCHIN"

Piotr Wysocki

Galeria

zdjecie: 89751
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 22
fot. 23
fot. 24

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry