Mistrzostwa Świata na szóstkę

Michał Suchecki UKSStruga

 1 czerwca 2009    21:25

Niewątpliwie największym sukcesem w działalności UKS "Struga" była organizacja Mistrzostw Świata do lat 23 w warcabach 64-polowych. Jako główny organizator nasz klub może być dumny z efektu intensywnej pracy całego zarządu, rodziców i przyjaciół pomagających w przygotowaniu imprezy. Słowa wdzięczności kierujemy do władz naszego miasta, wszystkich sponsorów i tych, którzy nas w różny sposób wspierali. Mistrzostwa udały się wspaniale - można je wspominać i analizować oglądając stronę internetową www.ms.uksstruga.pl.

Dumni jesteśmy też z naszego zawodnika Pawła Sucheckiego, który odważnie stanął do walki z najlepszymi warcabistami świata w swojej kategorii i dorównywał im w grze. Pokonał znanych, utytułowanych przeciwników i w turnieju głównym zajął 6 miejsce. To naprawdę sukces. Jeszcze kilka lat temu Polacy w tego typu zawodach pozostawali na szarym końcu. Dziś równamy do najlepszych. Wielkim sukcesem, z którego bardzo się cieszymy jest trzecie miejsce Polki w kategorii dziewcząt. Magda Pawłowska z Lipna zdobyła brązowy medal! Gratulacje dla całej czwórki polskich zawodników. Marek Knioła i Mateusz Niczyporuk doskonale spisali się w grze aktywnej i błyskawicznej. W turnieju w warcabach aktywnych Marek zajął 5 miejsce. Brawo!

Mistrzostwa Świata w Markach, 16-24 maja 2009r., to niezapomniane dni w historii naszego klubu i naszego miasta. Dzięki zaangażowaniu władz Miasta Marki, wielkiej i serdecznej gościnności pani Janiny Śledziewskiej z hotelu Mistral, hojności sponsorów i osobistemu zaangażowaniu grupy mareckich społeczników udało się zorganizować wspaniałą imprezę na miarę światową. Dziękujemy!

[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry