24 września 2007    21:23

Niestety w ciągu roku przychodzi taki moment, że wakacje dobiegają końca... Kolejne dziesięc miesięcy w szkole spędzone na nauce w szkole, odpowiadaniu przy tablicy, czy zaliczaniu poszczególnych sprawdzianów, będą się dłużyćw nieskończoność... Niewielu z Was jednak wie, że  jesień, zimę i wiosnę można spędzić w niezapomniany sposób!
Po wakacyjnej przerwie,  na ulicy Wczasowej w Szkole Podstawowej nr 5 (w harcówce przy hali sportowej) 51 Warszawska Drużyna Harcerska rozpoczęła swoje zbiórki. Spotkania te odbywają się w każdy piątek w godzinach 17.30 - 19.00. Dzięki zbiórkom  Twój rok szkolny nie będzie tak monotonny jak dotychczas. Związek Harcerstwa Polskiego gwarantuje przede wszystkim dobrą zabawę, niezapomniane wyjazdy, nowych przyjaciół, wspaniałą atmosferę i wiele innych atrakcji. Pamietaj, że harcerstwo to prawdziwa ?szkoła życia?. Każdy harcerz posiada nie tylko ciekawą ?wiedzę harcerską?, ale i wie jak życić i odnajdywać się we współczesnym społeczeństwie. Jeżli chcesz się dobrze bawić i poznawać świat przyjdź na piątkową zbiórkę!

Czuwaj!

PS: Zapraszamy dzieci z klas IV ? VI.
Dh. Piotr Sztompke

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry