ZAWODNICY UKS SANCHIN NA OKINAWIE

Piotr Wysocki UKSSanchin

 2 sierpnia 2016    12:23

W dniach 10-27 lipca 2016 roku główni instruktorzy UKS "SANCHIN" przebywali na treningach w Sohonbu Dojo Jundokan w Naha na Okinawie. W trakcie zajęć pod okiem Tetsunosuke Yasuda Sensei - 10 Dan, Tetsu Gima Sensei - 9 Dan, Tsuneo Kinjo Sensei - 9 Dan, Kazuya Higa Sensei - 8 Dan oraz Kancho Yoshihiro Miyazato i jego żony Takako Miyazato Sensei szlifowano poziom. Przerobiono wielokrotnie wszystkie Kata (formy) oraz Bunkai, nie zabrakło również treningów z przyrządami. Podczas codziennych zajęć materiał był za każdym razem inny (ile jeszcze nie wiemy...) Sensei Monika Wysocka - 5 Dan, Sensei Marek Mielecki - 4 Dan, Sensei Roman Wilmański - 4 Dan i piszący te słowa "na zmianę" byli kontrolowani przez Mistrzów, przebywający z nami Krzyś Wysocki ciężko pracował pod  czujnym okiem Takako Miyazato Sensei. Po za treningami znaleźliśmy też trochę czasu aby odwiedzić osobliwości Okinawy: Zamek Shuri, Ogrody Królewskie, Naminoune Shrine, Matsuyama Park, Onoyama Park, Chinese Garden, Tokashiki Island, Dojo Bar oraz Churaumi Aquarium. Dzięki uprzejmości naszych Nauczycieli mogliśmy również złożyć wyrazy szacunku naszym zmarłym Mistrzom: Chojun Miyagi Sensei, Eiichi Miyazato Sensei i Omine Sensei. W ostatni dzień pobytu nasz kolega z Płocka Sensei Roman Wilmański pozytywnie zaliczył egzamin na 4 Dan, GRATULUJEMY!

To była jak dotąd największa "ekipa" z Polski jaka ćwiczyła razem w Jundokan Dojo. Trening "na deskach" Jundokan jest przeżyciem niemal magicznym...dosłownie czuje się tam obecność Mistrzów, którzy odeszli. Możesz być sam jeden w Dojo i...wykonując formy, które robiły przed tobą tysiące ćwiczących czujesz jakby Ktoś na ciebie patrzył...

Następne spotkanie z naszymi Nauczycielami planowane jest w Markach w lipcu 2017 roku w trakcie European Jundokan Gasshuku!

Sekretarz UKS "SANCHIN"

Piotr Wysocki

foto: zespół

Galeria

zdjecie: 90394
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31
fot. 32
fot. 33
fot. 34
fot. 35
fot. 36
fot. 37
fot. 38
fot. 39
fot. 40

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry